Rain / Love story Lena & Igor (Slide Movie) Класним проектом цього року стало наше Slide Movie. Готували ми все це довго, але результатом я дуже задоволений!) Це LoveStory чудової пари, які мені вже стали хорошими друзями!) Підготовка до фотосесії з Оленою та Ігорем почалася заздалегідь, ми продумували сценарій та локації, шукали аксесуари. Запланували місце та дату і це був останній день для зйомки перед від'їздом Олени закордон( що додавало особливого драматизму романтичній фотосесії) Але погода внесла свої корективи у наші плани. Почався дощ, навіть злива! Ми відкинули сценарій, задумки та плани і просто жили цим днем)

 

 

Часто, коли переглядаєш відео, хочеться зробити паузу, стоп кадр фільма, щоб зупинити мить і роздивитися усі деталі та насолодитися моментом. Іноді навпаки, працюючи з фото, хочеться їх "оживити", створити динаміку, наповнити емоційністю. Slide Movie - це саме такий формат( поєднання руху і статики, доповнення краси фотографії емоційними кінематографічними замальовками) ! Це проект, над яким ми працювали зі своїми парами протягом весільного сезон. Яскраві промені Юлі та Сергія)

 

 

Lightness / Katia & Artem (Slide Movie) Свадебный день Кати и Артема
Photography: http://sinenkiy.com.ua
Video shooting: https://vimeo.com/kvadproduction
Edition: https://vk.com/i_beregov
Загородный клуб «Трипольское солнце»

 

 

Насолоджуючись весільним днем, хочеться запам'ятати кожну хвилину і відзняти усі найдрібніші, проте такі важливі, деталі. Slide Movie - це не тривіальне слайд-шоу, яке є у кожної пари. Це найкраще поєднання, яке містить в собі фото і відео. Це найзмістовніший формат перегляду весілля з такою важливою увагою до дрібниць і неочікуваною динамікою, яка найкраще передає емоції Photography & Slide Movie http://sinenkiy.com.ua Wedding Olia & Aleksandr
fb
instageam
vk
mywed
All rights reserved © 2016 +380687162216 www.sinenkiy.com.ua
TOP

фотограф Киев

фотограф на свадьбу киев

свадебный фотограф киев

выездная церемония

свадебные фотографы киев

свадебные фотоальбомы

свадебные фотокниги киев

выездная фотосессия киев

студийная фотосессия

предметная съемка

фотосессия киев

Wedding Photographers

fashion photographer

fashioninspiration

celebration

bride

weddingday

Wedding Photographers