Найпопулярніші тенденції весілля 2016. Точка зору фотографа

Цього тижня відбулася приємна зустріч з Дарією Бікбаєвою- провокатором бізнес творчості, засновницею агентства доленосних весіль «Wedding- VIP». Величезний об’єм корисної інформації, з якою вона охоче ділилася, надихнули й мене до написання статті про цьогорічні весільні тенденції.

У підготовці до найочікуванішого і найбільш хвилюючого дня двох людей немає дрібниць, важливо абсолютно все. Про те, як організувати щасливу подію, про тенденції і новинки написано чимало статей. Але є 5 найбільш цікавих на мою думку весільних трендів 2016 року, які точно будуть впливати на оригінальність і красу фотографій.

Отже, «найпопулярніші тенденції весілля 2016 з точки зору фотографа».

1. Вже всім відоме кольорове поєднання: рожевий кварц Rose Quartz та пастельно-голубий Serenity. Настрій даної палітри - вільний, гармонічний і націлений у спокій. Ще ці відтінки називають кольором неба на світанку. Радує те, що це не просто модна тенденція сезону, а ще й дуже красиве поєднання, яке беззаперечно надаватиме чарівності весільним світлинам.

2. Три найпопулярніші стилі: шеббі-шик, бохо, рустикальний. Це не новинки. Це стилі, що затрималися у нас вже на декілька сезонів. Але цього року доповнені новими елементами. Будуть актуальними природні елементи: необроблене дерево, кора, сіно, польові квіти, мох, плетені корзинки, виноградна лоза у оформленні. Фотосессія в полі, у сосновому лісі, біля річки, у стилі пікніка на природі.

3. 3амість вже звичних виїзних арок - створення природніх рукотворних альпінаріїв. З великою кількістю квітів та різноманітних квіткових композицій. Все хенд мейд. На мою думку, це чудова заміна аркам із тканини чи надувних кульок. Таке квіткове оздоблення створює розкішну "живу" картинку на фото.

4. Нестандартні весільні майданчики: заміські клуби, сади, дахи будівель, теплиці, амбари, промислові об’єкти, музеї. Тобто більше простору, більше свободи. Причому важливо - елегантна простота в усьому. Одним словом LOFT, LOFT, LOFT.

5. В тренді вечірні виїзні церемонії зі світловими ефектами. Гірлянди, що звисають, світлові панно, проектори і звичайно свічки: наповнюють святковий простір затишком і надають казковості вашій фотоісторії. Мабуть, це те, що сподобається мені найбільше у новому весільному сезоні.

І ще одне рішення, до якого я ще не звик, але прогнозують популярність-весільна вітринистика і багаторівнева декорація( великі арт-обєкти, світлові інсталяції, театралізація фотозон)

Є ще багато тенденцій з приводу сервіровки столів, подачі страв, розміщення гостей. Я ж намагався виділити ключове, що дійсно стосується передачі весільного оформлення і настрою на фото. А на завершення, хочу додати, що можна обрати будь-який креативний підхід, і втілити його зі смаком, проте найголовнішим трендом є все ж кохання, бо без нього неможливе жодне весілля!

в статті були використані фото з інтернет простору (TheVault,Константин Еремеев,Лили Горлановой,Макс Колибердин,Юлия Шакирова via Для Двоих), використано фотографії, джерела яких я не зміг ідентифікувати. Якщо ви знайшли свою роботу, напишіть в коментарях, я додам посилання на джерело
Повне або часткове копіювання без посилання:  sinenkiy.com.ua/trend2016.html заборонено!
fb
instageam
vk
mywed
All rights reserved © 2016 +380687162216 www.sinenkiy.com.ua
TOP

фотограф Киев

фотограф на свадьбу киев

свадебный фотограф киев

выездная церемония

свадебные фотографы киев

свадебные фотоальбомы

свадебные фотокниги киев

выездная фотосессия киев

студийная фотосессия

предметная съемка

фотосессия киев

Wedding Photographers

fashion photographer

fashioninspiration

celebration

bride

weddingday

Wedding Photographers